Žalioji g. 7, Vadokliai, 38200, Panevėžio r. Tel.: (8 45) 55 66 49
PAMOKŲ LAIKAS
1 pamoka - 08.00-08.45
2 pamoka - 09.00-09.45
 3 pamoka - 09.55-10.40
4 pamoka - 10.55-11.40
5 pamoka - 12.10-12.55
6 pamoka - 13.05-13.50
7 pamoka - 14.00-14.45
PARTNERIAI
PARTNERIAI
lms
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
LANKYTOJŲ STATISTIKA

  • Dabar naršo: 2

               Atėjus pavasariui grįžta į namus paukšteliai. Todėl jiems reikia paruošti namelius. Būrelio „Gamtos bičiuliai“ nariai padedami Anciškių girininkijos girininko E. Keževičiaus ir pavaduotojo E. Okso Girelės miške valėme pernai keltus inkilus. Mums  inkilų tikrinimas – labai svarbus ir jautrus procesas, kai gali rankomis prisilieti prie gyvosios gamtos. Atidarydamas inkilą nežinai, ką rasi viduje. Džiaugėmės matydami, kad visi valyti inkilai buvo apgyvendinti. Nors inkilai buvo kelti zylutėms, tačiau keliuose inkiluose prasiplatinusios landas apsigyveno meletos. Pagal inkiluose suneštą turinį matėsi, kad gyventa skirtingų rūšių paukštelių. Viename inkile radome iš žiemos miego dar nepabudusią miegapelę. Pramerkusi akelę ji toliau ramiausiai snaudė Jono delne. Išvalę inkilą dar truputį palikome samanų miegapelės guoliui. Atsargiai ją vėl įdėjome į inkilą užklojome sausais lapais ir įkėlėme į medį. Tegul dar pasidžiaugia saldžiu žiemos miegu. Vaikai pirmą kartą matė miegapeles, kurios yra įrašytos į Lietuvos raudonąją knygą. Iškėlėme ir naujų inkilų. Girininkai parodė vilkų, barsukų pėdas, vietoje paaiškino, kaip atpažinti, ar čia buvo elnio patinas ar patelė.  Baigus darbus vaišindamiesi karšta arbata, sausainiais aptarėme tolimesnę veiklą.

                                               Būrelio narys Jonas Vanagas