Žalioji g. 7, Vadokliai, 38200, Panevėžio r. Tel.: (8 45) 55 66 49
PAMOKŲ LAIKAS
1 pamoka - 08.00-08.45
2 pamoka - 09.00-09.45
 3 pamoka - 09.55-10.40
4 pamoka - 10.55-11.40
5 pamoka - 12.10-12.55
6 pamoka - 13.05-13.50
7 pamoka - 14.00-14.45
PARTNERIAI
PARTNERIAI
lms
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
LANKYTOJŲ STATISTIKA

  • Dabar naršo: 1

     Pirmąją literatūros pamoką po atostogų laukė staigmena – susitikimas su Vadoklių parapijos klebonu Ričardu Baniu. Mokytoja Valerija Miškinienė pakvietė kunigą pradėti naują vadovėlio skyrių „Biblija ir jos tradicija“. Į pamoką R. Banys atsinešė net du pilnus krepšius knygų – Šventąjį Raštą, Koraną, Vedas, Urantijos (naujųjų amžių religijos) veikalą, prancūzų dailininko G. Dorė iliustruotą ŠR ir kitas. Įdomu ir nelengva buvo klausytis. Ir ne tik – kunigas vis iškeldavo klausimus, į kuriuos atsakymų ieškojome ir pasibaigus pamokai. Labai sudėtingą temą gerbiamas svečias stengėsi perteikti mums suprantamiau ir paprasčiau. Turėdami esminių žinių, galėsime leistis į sudėtingus Biblijos skaitymo epizodus.

       Štai keletas bendraklasių minčių: „Buvo įdomu klausytis išsimokslinusio ir daug išmanančio kunigo pasakojimų.“ (Aistė) „Man patiko, kad kunigas pristatė įvairių religijų knygas. Nesitikėjau, kad yra šių dienų religijos veikalas „Urantijos knyga.“( Greta) „Žavėjausi kunigo išmintimi, noru bendrauti su mumis. Kunigas eruditas, turintis patirties ir mokantis sudominti.“ (Austėja) „Protingų minčių galėčiau klausytis valandų valandas.“ ( Lukas) „Protingo ir išmintingo kunigo žodžiai paskatino atsiversti Šventąjį Raštą.“ ( Dovilė)

       Supratome, kad Biblija – didžiausias dorovinis autoritetas, svarbiausias žmogaus sąžinės garantas, amžinas tiesos šaltinis, neišsemiamas kūrybinio įkvėpimo ir temų šaltinis menininkams. Bandysime gilintis, ieškodami filosofinių, teologinių, moralinių prasmių.  Už Biblijos priartinimą dėkojame kunigui Ričardui Baniui.

 

                                                              Vesta Petrauskaitė, 10 klasė

                                                              Austėjos Stankevičiūtės (10 klasė) nuotraukos