Žalioji g. 7, Vadokliai, 38200, Panevėžio r. Tel.: (8 45) 55 66 49
PAMOKŲ LAIKAS
1 pamoka - 08.00-08.45
2 pamoka - 09.00-09.45
 3 pamoka - 09.55-10.40
4 pamoka - 10.55-11.40
5 pamoka - 12.10-12.55
6 pamoka - 13.05-13.50
7 pamoka - 14.00-14.45
PARTNERIAI
PARTNERIAI
lms
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
LANKYTOJŲ STATISTIKA

  • Dabar naršo: 2

        Gegužės 3 dieną  Vadoklių kultūros namuose vyko renginys, skirtas Motinos dienai, kurį organizavo ir mūsų mokyklos mokiniai, ir  Vadoklių kultūros centras.  Programa tikrai buvo įspūdinga: scenoje skambėjo  mūsų mažųjų  šilti sveikinimai savo mamytėms, eilėraštukai, dainelės, sukosi smagios šokėjų poros, visi susidomėję stebėjo Dramos būrelio nuotaikingą spektaklį „Kas miške gražiausias?“,  klausėsi muzikos mokytojos Virginijos Stundžienės  vadovaujamo merginų ansamblio dainų bei grožėjosi  originalia piešinių kompozicija, skirta Lietuvai.  Nuotaikingas  buvo ir mokytojos Editos Vanagienės organizuotas  madų šou, kur savo  pasiūtus originalius drabužius, atspindinčius kitų šalių kultūrą, demonstravo 6 klasės mokinės.

       Po koncerto visi žiūrovai buvo pakviesti pasivaišinti į mokykloje veikiančią kavinukę, kurioje savo  keptais pyragais ir arbata vaišino pradinių klasių mokytojos. Tai buvo išties  labai graži akcija – visos  mokinukų mamos   turėjo iš anksto išdalintus pakvietimus – kuponus – ir galėjo  paragauti visokių saldumynų nemokomai.  Pasivaišinę visi  nuskubėjo į mugę, kur vyresnių klasių mokiniai pardavinėjo savo darbelius, papuošalus, medžio drožinius.

           Ši  šventė visiems  pakėlė nuotaiką, nes daugelis mokinių ir mokytojų  buvo ne tik stebėtojai, bet ir dalyviai . O tai ir yra svarbiausia – bendrystės jausmas.

                                                                                                                  Mokytoja Dalia Balčiūnienė