Žalioji g. 7, Vadokliai, 38200, Panevėžio r. Tel.: (8 45) 55 66 49
PAMOKŲ LAIKAS
1 pamoka - 08.00-08.45
2 pamoka - 09.00-09.45
 3 pamoka - 09.55-10.40
4 pamoka - 10.55-11.40
5 pamoka - 12.10-12.55
6 pamoka - 13.05-13.50
7 pamoka - 14.00-14.45
PARTNERIAI
PARTNERIAI
lms
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
LANKYTOJŲ STATISTIKA

  • Dabar naršo: 5

     Visi 6–10 klasių mokiniai, kurie panoro sekmadienį praleisti šventai, buvo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos pakviesti į spektaklį. Smagu, kad mokykloje atsirado mokinių, kuriems rūpi pamatyti toliau, sužinoti daugiau. Būrelis smalsuolių vyko į romantinę dramą „Anė iš Žaliastogių“ Panevėžio J. Miltinio dramos teatre.

      Kaip teigia kino ir teatro režisierius A. Gluskinas, Lietuvos vaikai šiandien apvogti, nes jiems trūksta pokalbių apie tai, dėl ko jiems skauda. Vaikus slegia per didelis informacijos srautas iš interneto, televizijos, jie mažai skaito knygų. Visa tai slopina emocijas. Prigesus kūrybiniam mąstymui, gyvenimą užvaldo vartotojiškos nuotaikos: norėsiu – nusipirksiu, nepatiks – primušiu…

       „Anė iš Žaliastogių“ – gerumu ir švelnumu persunkta romantinė drama apie vaizduotės jėgą, draugystę, pirmąją meilę, savo vietos pasaulyje ieškojimą, pasiaukojimą dėl artimų žmonių – tai spektaklis šiandien „nebemadingomis“ temomis.

        Manau, ne vienas mano mokinys turėjo progos pamąstyti, pabūti bendraamžių būryje. O gal kai kam labiau patiko prie miesto kalėdinės eglutės išsakyti savo norus. Matytas spektaklis – dar viena galimybė pasinaudoti Kultūros pasu, plečiančiu mokinių akiratį.

 

            Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Valerija Miškinienė