Žalioji g. 7, Vadokliai, 38200, Panevėžio r. Tel.: (8 45) 55 66 49
PAMOKŲ LAIKAS
1 pamoka - 08.00-08.45
2 pamoka - 09.00-09.45
 3 pamoka - 09.55-10.40
4 pamoka - 10.55-11.40
5 pamoka - 12.10-12.55
6 pamoka - 13.05-13.50
7 pamoka - 14.00-14.45
PARTNERIAI
PARTNERIAI
lms
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
LANKYTOJŲ STATISTIKA

  • Dabar naršo: 5

        Užgavėnės – gamtos žadinimo šventė, todėl vasario 25 dieną į mokyklos foje susirinko mokiniai, persirengę čigonėliais, žydeliais bei kitais neregėtais  nematytais personažais, stengėsi iš visų jėgų išvaryti žiemą – šoko, dainavo, triukšmavo, grojo visokiais muzikos instrumentais… Nors šaltos žiemos šiemet net nematėme, bet visi juk taip išsiilgę šviesos ir šilumos, o ypač ilgesnės dienos!

      Renginį pradėjo Kvieslys, pasveikindamas visus susirinkusius su  artėjančiu pavasariu, palinkėdamas  kuo daugiau sočių ir riebių Užgavėnių valgių bei primindamas, kad po visų švenčių laukia ilgas Gavėnios laikotapis.

        Šventės organizatoriai – dramos būrelio nariai – persirengę pagrindiniais Užgavėnių personažais – Čigonėmis, Lašininiu, Kanapiniu, Daktaru ir Žydeliu, suvaidino „mini“ spektakliuką, kuris visiems priminė senas tradicijas ir lietuvių liaudies išmintį. Renginyje visų sveikata  rūpinosi „visų galų Daktaras“, dalindamas vaistus nuo visų ligų, čigonės būrė likimą iš kortų, žydelis drebančia ranka dalino auksines monetas už teisingus atsakymus. O ypač dosnus buvo Kvieslys, dovanodamas didžiulius riestainius aktyviausiems žaidimų dalyviams.

        Pradinių klasių mokinukai, pasipuošę pačių pasigamintomis Užgavėnių kaukėmis, stebėjo Kanapinio ir Lašininio rungtynes, išbandė savo jėgas liaudiškuose žaidimuose, šoko, dainavo, suko ratelius su savo  mokytojomis – čigonėmis Vilma, Jovita, Laima ir Vita. O visiems šokėjams grojo, mušė būgnus, barškino barškučius mokyklos muzikinė grupė, vadovaujama mokytojos V.Stundžienės.

         Šventės kulminacija – Gavėno deginimas ant laužo. Ir kol spragsėjo ugnis, šokinėjo laužo liepsnos, visi vaišinosi blynais su uogiene, gėrė arbatą, dalinosi įspūdžiais.

       Šventė buvo tikrai triukšminga, tad tikimės, kad žiemą pagaliau išvijome iš savo kiemo!

 

                                                                             Dramos būrelio vadovė Dalia Balčiūnienė