Žalioji g. 7, Vadokliai, 38200, Panevėžio r. Tel.: (8 45) 55 66 49
PAMOKŲ LAIKAS
1 pamoka - 08.00-08.45
2 pamoka - 09.00-09.45
 3 pamoka - 09.55-10.40
4 pamoka - 10.55-11.40
5 pamoka - 12.10-12.55
6 pamoka - 13.05-13.50
7 pamoka - 14.00-14.45
PARTNERIAI
PARTNERIAI
lms
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
LANKYTOJŲ STATISTIKA

  • Dabar naršo: 1

Gruodžio 13 d. pradinių ir vyresnių klasių mokiniai, drauge su mokytojomis, lankėsi Kupiškio rajone Uoginių kaime įsikūrusioje A. Petrausko sodyboje. Dalyvavo edukacinėje programoje „Prie balto šventų Kūčių stalo“ (projektas „Senjorai – skaitymo mentoriai“).

Sodybos šeimininkės atvykusius mokinius ir mokytojas pakvietė į ratelį „Graži mūsų šeimynėlė“. Toliau keliavome į duonkepės sušildytą gryčią kepti kūčiukų. Kol skardas pildėme kūčiukais, lektorės pasakojo įv. advento, Kūčių tradicijas.

Sugrįžę į sodybą sėdome prie stalo gaminti kalėdines dekoracijas. Rezultatas sužavėjo. Po to puošėme advento vainiką, eglutę. Pasidengėme šventinį Kūčių stalą. Skanavome šeimininkių pagamintų patiekalų: tradicinės Kūčios, sėmenų su karštomis bulvėmis, spanguolių kisieliaus, kūčiukų su aguonpieniu, riešutų su medumi…

Išragavę skanių valgių visi drauge žaidėme, būrėmės, vaidinome, atlikome įv. užduotis.

Nors kalėdinės tradicijos yra šiek tiek primirštos, pakitusios, tačiau džiugu, kad auga ne tik suaugusiųjų, bet ir vaikų poreikis sužinoti, atgaivinti senuosius papročius.

Sodybos šeimininkės pasiūlė aplankyti A. Petrausko muziejų. Apžiūrėjome  senovinę sodybą, jos pastatus, muziejuje esamas ekspozicijas. Visus domino keistas statinys, stovintis ant keturių didžiulių akmenų, į kurį galima patekti sraigtiniais laiptais. Patekę į namelio vidų apžiūrėjome  parodą, skirtą sodybos įkūrėjui.

Esame dėkingi sodybos šeimininkėms už kvietimą prisiminti protėvių šv. Kūčių ir šv. Kalėdų papročius, už jaukumą, šilumą, nuoširdų bendravimą.

Pradinių klasių mokytojos Kristina Stankevičienė ir Vilma Gabrytė