Žalioji g. 7, Vadokliai, 38200, Panevėžio r. Tel.: (8 45) 55 66 49
PAMOKŲ LAIKAS
1 pamoka - 08.00-08.45
2 pamoka - 09.00-09.45
 3 pamoka - 09.55-10.40
4 pamoka - 10.55-11.40
5 pamoka - 12.10-12.55
6 pamoka - 13.05-13.50
7 pamoka - 14.00-14.45
PARTNERIAI
PARTNERIAI
lms
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
LANKYTOJŲ STATISTIKA

  • Dabar naršo: 2

          Birželio 19 dieną visa mokyklos bendruomenė rinkosi į Paskutinio skambučio šventę. O ji buvo kitokia nei paprastai, nes po ilgo karantininio laikotarpio dauguma  jau buvome atpratę nuo tradicinės mokyklos aplinkos. Taigi, visi rinkomės į „peroną“, kur rikiavosi gausybė daiktų, simbolizuojančių geležinkelio stotį –  bilietų kasa, gatvės žibintas, didžiulis stoties laikrodis, geležinkelio bėgiai, suoliukai … Peroną puošė balionų „puokštės“  bei pamerkti didžiuliai bijūnų žiedai.

            Šventę pradėjo devintokai, kurie  skambant mokyklos varpeliui atvedė dešimtos klasės mokinius ir susodino į paskutinį vagoną. Ir tada traukinys pajudėjo …

          Dešimtokus pasveikino ir Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimus  jiems įteikė mokyklos  direktorius Algis Adašiūnas. Labai jausmingai kalbėjo pirmoji mokytoja Kristina Stankevičienė bei  savo  asmeniniais išgyvenimais dalinosi klasės vadovė Edita Vanagienė. Mokytojams, atvedusiems dešimtokus į paskutinę stotelę, padėkojo ir dešimtokų tėvai. Mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rita Danilevičiūtė ne tik pasveikino dešimtokus Paskutinio skambučio proga, bet ir įteikė padėkos raštus labai gerai ir gerai besimokantiems  mūsų mokyklos mokiniams, aktyviems mokytojams bei padėkojo tėvams, kurie ypatingai rūpinosi ir padėjo savo vaikams karantino metu mokytis.

            Devintos klasės mokiniai ir jų vadovė vedė visą renginį, paruošė asmenines dovanas dešimtokams, palinkėjo jiems sėkmės jau kitame „traukinyje“ …

            O paskutiniai šventės akordai buvo dešimtokų testamento skaitymas, iškilmingas mokyklos vėliavos nuleidimas bei medelių sodinimas – dovana mokyklai.

              Pasibaigus šventei devintokai ir dešimtokai vaišino tortu, dalinosi šventės įspūdžiais. Išėjome iš mokyklos gal ir sukaitę nuo saulės ir šilumos, pavargę, bet laimingi, kad vis tik galėjome gražiai atsisveikinti su tais, kurių  kitais metais savo „traukinyje“ jau nebepamatysime…

 

                                                                                 Devintos klasės vadovė Dalia Balčiūnienė