Žalioji g. 7, Vadokliai, 38200, Panevėžio r. Tel.: (8 45) 55 66 49
PAMOKŲ LAIKAS
1 pamoka - 08.00-08.45
2 pamoka - 09.00-09.45
 3 pamoka - 09.55-10.40
4 pamoka - 10.55-11.40
5 pamoka - 12.10-12.55
6 pamoka - 13.05-13.50
7 pamoka - 14.00-14.45
PARTNERIAI
PARTNERIAI
lms
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
LANKYTOJŲ STATISTIKA

  • Dabar naršo: 4

         Kultūros pasas atveria galimybes kiekvienam mokiniui nemokamai (per metus ministerija skiria 15 eurų) praplėsti akiratį. Renginiai skatina kultūrinį mokinių sąmoningumą, ugdo kūrybiškumą, formuoja įpročius, kad kultūros vartojimas yra prasminga veikla. Siūlomos įvairios programos iš įvairių sričių: architektūros, dailės, etninės kultūros, kultūros paveldo.

         Todėl lapkričio 13 d. grupelė 7-8 klasės mokinių išsiruošė į Pakruojo dvarą. Tikslas – susipažinti su dvaro istorija, kultūra bei pajusti 19–20 a. dvaro gyvenimą, pasigrožėti pastatų ansambliu, parku ir, žinoma, išgirsti pikantiškų dvaro istorijų. Mūsų programa taip ir vadinosi – „Nerašytos dvaro istorijos“. Mus pasitiko baronaitė, kuri papasakojo apie dvare seniau virusį ir šiandien atgaivintą gyvenimą. Mokiniams buvo įdomu, kaip atsirado žodis „etiketas“, kaip būtina laikytis jo taisyklių, kaip svarbu būti kultūringam. Paveikslai, šokių salė, išsiskirianti puikia akustika, šiandien primena, kad dvaras – vieta, saugojusi meną.

        Dvaro kieme virte virė darbas – svečiai iš Kinijos ruošėsi žibintų festivaliui. Įvairios figūros kvapą gniaužė. Reikia tik įsivaizduoti, kokiomis spalvomis nušvis dvaro parkas prieš Kalėdas!

        Taigi, kelionė praturtino, kiekvienas mokinys parsivežė savo  įspūdžius, išsakytus garsiai ar nedrąsiai, tačiau nė vieno neliko abejingo. Savo mintis mokiniai pratęs literatūros pamokose, atlikdami kūrybinius darbus.

 

            Lietuvių kalbos ir litratūros mokytoja metodininkė Valerija Miškinienė