Žalioji g. 7, Vadokliai, 38200, Panevėžio r. Tel.: (8 45) 55 66 49
PAMOKŲ LAIKAS
1 pamoka - 08.00-08.45
2 pamoka - 09.00-09.45
 3 pamoka - 09.55-10.40
4 pamoka - 10.55-11.40
5 pamoka - 12.10-12.55
6 pamoka - 13.05-13.50
7 pamoka - 14.00-14.45
PARTNERIAI
PARTNERIAI
lms
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
LANKYTOJŲ STATISTIKA

  • Dabar naršo: 5

      Sportininkai varžosi įvairiose rungtynėse, gabūs įvairių mokomųjų dalykų mokiniai išmėgina jėgas olimpiadose, o literatų didžiausias pasiekimas –  dalyvauti respublikiniame filologų konkurse. Šiais metais nusišypsojo laimė ir mūsų mokyklos 10 klasės mokinei Austėjai Stankevičiūtei. Rajonui atstovavo  ir dar viena mokinė iš Velžio gimnazijos. Renginys vyko Palangoje gegužės 2-4 dienomis. Jame dalyvavo 127 geriausieji Lietuvos mokiniai, darbas vyko 7 sekcijose: kalbos, tautosakos, vertimų, prozos, poezijos, publicistikos, kritikos. Austėjos literatūros kritikos darbas „Vilko vaikų“ būties tragizmas išeivio Br. Daubaro knygoje „Duonos beieškant“ įdomus ir prasmingas, nes ji analizavo iš savo krašto kilusio rašytojo apysaką aktualia pokario žmonių likimo tema. Iš visos Lietuvos į šią sekciją buvo atrinkti 11 mokinių darbai, tarp jų ir Austėjos.

       Trys dienos bematant prabėgo. Tai buvo labai darbingas metas, kurį paįvairino ekskursija po Palangą, literatūros vakaras, pokalbiai su bendraminčiais. Austėjai – išbandymų dienos, nes jos konkurentai – licėjų, gimnazijų dvyliktokai. Tačiau sukaupta patirtis ir buvimas su žinomais Lietuvoje literatūros mokslo žmonėmis pravers gyvenime. Pusė valandos teko pristatyti darbą Literatūros ir tautosakos instituto mokslininkėms doktorantei A. Kučinskienei ir mokslų daktarei B. Speičytei.

       Sveikinu savo  Mokinę ir linkiu toliau draugauti su rimtuoju literatūros mokslu!

 

                                                            Mokytoja Valerija Miškinienė