Žalioji g. 7, Vadokliai, 38200, Panevėžio r. Tel.: (8 45) 55 66 49
PAMOKŲ LAIKAS
1 pamoka - 08.00-08.45
2 pamoka - 09.00-09.45
 3 pamoka - 09.55-10.40
4 pamoka - 10.55-11.40
5 pamoka - 12.10-12.55
6 pamoka - 13.05-13.50
7 pamoka - 14.00-14.45
PARTNERIAI
PARTNERIAI
lms
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
LANKYTOJŲ STATISTIKA

  • Dabar naršo: 1

Šiemet laukiame chemijos pamokų, kurias išradingai organizuoja mokytoja Zita Žakevičienė.

               Ši chemijos pamoka išsiskyrė iš kitų tuo, kad atlikome neutralizacijos reakciją ir susipažinome su titravimu. Pirmiausia šį bandymą atliko mergaičių grupelė, o vėliau ir kiti. Naudojome įvairius cheminius indus: pipetę, kūginę kolbą, matavimo cilindrą, termometrą, biuretę, strypą su laikikliu ir gnybtu. Reakcija pavyko gerai!

          Kokios nuotaikos vyravo klasėje? Atlikdami šį bandymą visi buvome nustebę, apimti atradimo džiaugsmo. Tačiau iš pradžių truputį bijojome. Nors, atrodo, kad atlikome tik bandymą, iš tikrųjų tai buvo kažkas daugiau. Klasėje tvyrojo ne tik džiaugsmas, bet ir draugiškumas, pagalba vienas kitam. Visi labai džiaugėmės apsirengę baltus chalatus. Jie taip visiems patiko! Kai kurie net įsijautė į gydytojo vaidmenį… O kai kurie klasės draugai neutralizacijos reakciją atliko ne vieną kartą. Mokytoja, žinoma, leido pakartoti bandymą. Mokytojai taip pat buvo džiugu matyti mus –  tokius aktyvius ir laimingus. Šis praktikos darbas labiausiai patiko.

            Manau, galėtų būti daugiau tokių linksmų ir neįprastų pamokų. Tokios šaunios pamokos pakelia nuotaiką visai dienai. Todėl galime sugriauti mitą, kad mokslas neįdomus ir nuobodus. Mokslas gali būti ne tik linksmas, įdomus, bet ir nuteikiantis gerai dienai vaistas. Visi klasės draugai esame dėkingi mokytojai, kuri stengiasi mus išmokyti, kaip tinkamai atlikti praktikos darbus.

          Taigi, šio trečiadienio neįprasta chemijos pamoka mane ir visus klasės draugus ruošia ateičiai. Pamoka paliko didžiulį įspūdį! Mokytoja,  laukiame kito praktikos darbo!

10 klasės mokinė Aistė Janionytė

                                         Nuotraukos 10 klasės mokinių Austėjos Stankevičiūtės ir Vestos Petraukaitės