Žalioji g. 7, Vadokliai, 38200, Panevėžio r. Tel.: (8 45) 55 66 49
PAMOKŲ LAIKAS
1 pamoka - 08.00-08.45
2 pamoka - 09.00-09.45
 3 pamoka - 09.55-10.40
4 pamoka - 10.55-11.40
5 pamoka - 12.10-12.55
6 pamoka - 13.05-13.50
7 pamoka - 14.00-14.45
PARTNERIAI
PARTNERIAI
lms
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
LANKYTOJŲ STATISTIKA

  • Dabar naršo: 2

         Kaip ir visa Lietuva Sausio 13-osios rytą pasitikome didžiuodamiesi, kad esame laisva tauta. Manau, jog ne vienas  mokinys su namiškiais aptarė prasmingos nakties svarbą, išvakarėse pažiūrėjo televizijos laidą „Mūsų laisvė užaugo“. Namų pokalbius pratęsė mokytojai nuotolinėse pamokose primindami tai, koks istorinis lūžis vyko prieš trisdešimt metų Lietuvos sostinėje.

         Pradinių klasių mokytoja Vilma Gabrytė su mokiniais klausėsi Vytauto Landsbergio pasakojimo „Sausio sniegenos“, kuriame pasakojama apie Sausio 13- osios įvykius, su mokiniais aptarė vaikų iliustracijas.

           Aštuntokai ir devintokai literatūros pamokose aptarė Just. Marcinkevičiaus kalbą, pasakytą anuomet laidojant žuvusiuosius, akcentavo svarbiausias tuo metu išryškėjusias laisvės gynėjų vertybes. Mokiniai trumpai išdėstė savo mintis, teigdami, jog laisvė – tai galimybė pildyti svajones. Nelaisvas žmogus nelaimingas. Kitas mokinys retoriškai klausia, o kaip gyventume šiandien, jeigu tą naktį nebūtų apginta laisvė. Devintokas įsitikinęs, kad Sausio 13-osios įvykiai parodė, jog kariais už laisvę gali būti visi, kuriems brangi valstybė, o plazdanti trispalvė primena šviesą, žaliuojančius laukus ir praeity pralietą kraują. Aštuntokė tikisi, kad jaunoji karta užaugusi kurs tokią Lietuvą, į kurią norėtųsi parvažiuoti ir niekada neišvažiuoti.

           Soc. pedagogė Dalia Burokienė ir 5–7 klasių auklėtoja Justina Meilutienė paskatino septintokus dalyvauti akcijoje „Šviesos angelai“.

           Mokyklos languose plevenančios žvakutės savo šviesa skelbė teisingumą, pagarbą žuvusiems ir liudijo, kad atmintis gyva. Ši diena ne tik skausmo, bet ir pergalės diena. Laisvė apginta, bet ar mes ją išsaugosime?

 

                                                                                   Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Valerija Miškinienė