Adventas – laikas, kada gyveni su viltimi, laikas, kada ramybėje ir gerume krikščioniškas pasaulis laukia užgimstančio kūdikėlio Jėzaus. Šis laikas mums primena, kad žmogaus egzistencijai reikalingas ir dvasinis augimas. Šiuo laikotarpiu norisi dalintis gerumu, širdžių šiluma su savo artimaisiais ir šalia esančiais.

Gruodžio 21 dieną mūsų mokykloje vyko Advento popietė. Tikybos mokytoja Edita Vanagienė kartu su mokyklos skautais ir dramos burelio aktoriais pristatė trumpą vaidinimą apie adventą, kurio metu kiekviena klasė pristatė po jiems pavestą užduotį. Mokiniai turėjo pristatyti advento papročius, burtus, adventinius nutikimus, kalėdinius valgius. Visi dalyviai ir žiūrovai sugiedojome giesmę „Tyli naktis…“

Advento proga nuoširdžiai pasveikino susirinkusius mokyklos direktorius Stasys Lisanka, priešmokyklinio ugdymo mokytoja Laima Dirsienė apdovanojo dalyvius kurie dalyvavo parodėlėje „Eglutė kitaip“.

Mokyklos Partizano Vyčio skautai šiais metais vėl parsivežė Betliejaus taikos ugnį, kurią tokios gražios popietės progą įteikė mokyklos direktoriui.

Advento popietė ištirpo kaip žvakė. Džiugu, kad Advento metu vyksta tokia prasminga veikla, padedanti suvokti tikrąją Kalėdų prasmę, neatitrūkstant nuo mūsų šaknų, tęsiant tradicijas.

Tikybos mokytoja Edita Vanagienė