Žalioji g. 7, Vadokliai, 38200, Panevėžio r. Tel.: (8 45) 55 66 49
PAMOKŲ LAIKAS
1 pamoka - 08.00-08.45
2 pamoka - 09.00-09.45
 3 pamoka - 09.55-10.40
4 pamoka - 10.55-11.40
5 pamoka - 12.10-12.55
6 pamoka - 13.05-13.50
7 pamoka - 14.00-14.45
PARTNERIAI
PARTNERIAI
lms
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
LANKYTOJŲ STATISTIKA

  • Dabar naršo: 3

Būrelio „Gamtos bičiuliai“ nariai dalyvavo Pašilių stumbryne vykusiose stumbriukų krikštynose bei TV3 televizijos laidos apie gamtą ir miškus „Kur giria žaliuoja“ filmavime tema ,,Jaunieji miško bičiuliai“. Prieš tai dalyvavome konkurse „Išrink stumbriukui ir stumbriukei vardą“ siųsdami Panevėžio miškų urėdijai užpildytas dalyvio korteles su vardais stumbriukams. Būrelio prisistatymui padarėme savo darbų autorinį stendą, kuriame parodėme savo padarytus darbus, jais pasidžiaugėme, aptarėme ateities planus. Nusivežę savo surinktas daržoves, vaisius sudėliojome šventinį tortą mažiesiems stumbriukams. Stumbrininkas džiaugdamasis pasakė, kad visos šventinio turto sudedamosios dalys tinka stumbriukams ir jie su malonumu tortą suvalgys. Smagiam dalyvių pasibūvimui padarėme žaidimų kampelį su savo pagamintais žaidimais. Būrelio nariai vadovavo žaidimams, prie kurių nusidriekė eilutės. Smagiai, įdomiai praleidome šventę, grožėjomės miško galiūnais stumbrais, vaišinomės arbatėle su girininku. Vėliau vėl aplankysime Pašilių stumbryną bei pasidomėsime, kaip auga mažieji stumbriukai. Šią vasarą gimusiems stumbriukams burtų keliu buvo išrinkti vardai Girna, Gilda, Gilas ir Gigas.

Būrelio narė Lauryna Kazlauskaitė